LEviz mausin me Tastatur

Shko poshtë

LEviz mausin me Tastatur

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 1:22 pm

Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni
shift+alt+num lock


dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz
mausin me 8 shkon nalt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht
dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe kesh i kjart.

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi