shpejto rrjetin

Shko poshtë

shpejto rrjetin

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 1:19 pm

Shpejto rrjetin Mbrapa program qe e shpejton internetin nuk kam por eshte nje menyr qe ta mundson me pas rrjet pak me te shpejt perafersisht 20% - deri ne 30% Ndjeki keta hapa ne vijim

0. Start
1.run
2,gpedit.msc
3.administratov and temlate
4.network
5.selekt QoS paket schedukare
6.reseverable bandwith
7.edhe shkruna 0 dhe aplly ok

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi