Ndale pc me an te nje ikone

Shko poshtë

Ndale pc me an te nje ikone

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:31 pm

Si ta shukmi pc me an te nje ikone Mbrapa Se pari ti e klikon ne DESKTOP me tastin e djatht te mausit dhe Shortcut pastaj ne hapsire ju e shennoni kete


%windir%\System32\Shutdown.exe -s -t 0

Dhe pastaj do te formohet ne desktop ikoni me te cilin e ndalni PC-en:)

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi