Nrroja logon wind.. XP

Shko poshtë

Nrroja logon wind.. XP

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:29 pm

me ja nderru Logon Windows XP Mbrapa Nese kur e instaloni (beni format) me windows kompjuterin tuaj dhe ne mycomputer,kur klikoni me susten e djatht dhe pastaj shkoni properties.dhe aty keni ndonje logo>psh.mund te jete ndonje logo te ndonje firme ose logo e windowsi-it ose mkund te mos ket asnje logo(foto)...nese ju aty doni te vendosni foton tuaj ose cfar duani foto do shkoni keshtu::
se pari do te shkoni: C:\WINDOWS\system32 dhe aty do te kerkoni OEMLOGO (eshte foto) dhe kete logo do te hapni me ndonje program psh.fotoshop ose me ndonje program tjeter dhe e permisoni si duani , pastaj e beni save as me te njejtin emer dhe ne te njejtin vend.pastaj shkoni ne mycomputer me te djathten dhe fotoja qe keni venduar do te jete aty...

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi