ndrysho tingujt kur kallet pc

Shko poshtë

ndrysho tingujt kur kallet pc

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:26 pm

PiczoExplore Sign up! Help Log in! X
Click to close Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it MUSICQUIZZESMOVIESGAMESULTIMATE SITESTIPSGOSSIPHOROSCOPESPOLLSSi ti ndryshojme disa tinguj kur te kallet PC Mbrapa Shkojme te Control Panel Hym Ne control panel Pastaj
Hym Ne Ikonen Sounds And Audio Devices Pastaj Hin Sounds.


Nje Shemull Per Kur startojme Kompjuteri E Gjon Ku Eshte start Windows E Shryp Nje Her Pastaj
Browse Dhe E Gjon Qfar Sounds Ose Melodi Don Hin Ok Dhe Kur Te Dhezet Kompluteri E Ke Ate
Melodi Qe E Ke Zgjedhur.Wink

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi