hack web chat

Shko poshtë

hack web chat

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:04 pm

Ne kete tuto do te msoni se si hackohet web chat
por se pari hyni ne google dhe me kete dork do e hackoni

[Dork] inurl:webchat/choise.php

une e zgjedha kete

http://www.jnnet.com.br/webchat/choise.php

tash per tu kychur si admin provoni keshtu

http://www.webi.com/webchat/admin/admin.php

NQS se nuk ju bon ne admin.admin.php ather provoni keshtu

admin/admin2.php

kur tju kerkoj email dhe pas vec shkoni admin dhe password admin

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi