Hack chata

Shko poshtë

Hack chata

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:03 pm

Se Pari kErkojm ne google kshtu : "webchat/login.php?rid=1"
pastaj e zgjedhi armikun qe dojm me hack . si p.sh :

http://www.emriiwebit.com/webchat/

pasi qe e gjejm mbrapa ja shtojm Administrator Ktu Asht : ScOrP1oN & HackeR-Besart.php edhe bohet :

http://www.emriiwebit.com/webchat/admin.php

edhe pasi qe hyjm ne Administrator Ktu Asht : ScOrP1oN & HackeR-Besart.php lyp username dhe passwor

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi