Bllokoje 1 web ne pc tane mos me tu qel ma

Shko poshtë

Bllokoje 1 web ne pc tane mos me tu qel ma

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 12:01 pm

kliko tek starti dhe me pas tek run.tek run shkruani kete notepad
c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts dhe me pas bejeni ok.
me pas do te dali programi notepad dhe ju mund te vendosni adresen
qe doni te bllokoni si psh

127.0.0.1 orkut.com
127.0.0.1 facebook.com
127.0.0.1 myspace.com
ose xnxx.com >>>>>> hehehehhehe

me pas bejeni save dhe web faqja eshte bllokuar nga interneti.

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi