Ndale pc ma shpejt

Shko poshtë

Ndale pc ma shpejt

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:58 am

[size=18][size=18]1)Si ta ndalim Windows XP me shpejt
(Shutdown Windows XP Faster
Start
Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control
Kliko tek Wait To Kill Service Timeout
Dhe beje numrin me pak se 2000 kisha preferu 1000

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi