si te marrim info rreth pc son

Shko poshtë

si te marrim info rreth pc son

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:58 am

Qe sa kohe ka kaluar nga formati I fundit?

Në këtë tutoriale do t’ju tregoj se si bëhet:

Shkojm Start,Run dhe shkrujm Cmd
Dhe e shkruajm *systeminfo* (pa ylla)

Dhe do ta shohësh një liste e gjëra e infromatave mbi pc tënde

Kjo është e testuar vetëm Xp Pro dhe ende nuk është provuar te XP Home

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi