Merrja shokut te dhenat prej msn

Shko poshtë

Merrja shokut te dhenat prej msn

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:57 am

downloadojm kit njehre?

Download MSN Phishing v1.0.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

dhe masi qe ta downloadojm e hapim programin dhe ja bejm
create server
me nalt lexon Ip ju e bani kshtut 127.0.0.1
edhe ma posht lexon replace ju klikoni aty edhe e shtini p.sh ne My Documents
kshtut qe kushdo qe e merr ju vijin aty te dhanunat e pc ju vijin p.sh ne
My Document.
Mire me posht e bani create
ju muni me e ba me parashtesen .bat .exe .gif .jpg qdo gje

ajt met mira
dhe masanene ja dergoni shokut me msn si foto p.sh si ta hap aj
te vijin te dhanunat ne My document besoj se koptut tash ?

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi