Shkrij msn nese dikush ta ka Freezer me ice cold

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shkrij msn nese dikush ta ka Freezer me ice cold

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:55 am

Por marrim shembull se dikush ta ka bo FREEZE
e-mailin ateher te duhet me e bo unfreeze e per me e bo unfreeze vepro keshtu :

Shkoni :

START - RUN - (e tash e qeshim kete tek RUN)
RunDll32 ADVpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

tani ju restaroni PC , nqs perseri nuk ju punon ateher pritni 20-30 minuta max.

kjo asht nje tuto e thiesht por ja vlen dhe funksionon ....

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 25
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi