jeke welcome nga pc

Shko poshtë

jeke welcome nga pc

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:54 am

Dmth mund te heqesh welcome kur te ndezet pc...!!


Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet kompjuteri

Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet kompjuteri

1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig , dhe kliko OK.

2. Shko te menyja BOOT.INI tab , Kliko me posht /NOGUIBOOT . ( dmth plotso piken )

3. Kliko Enter ose OK


Restart pc-n per efekt

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi