beje pc te ndizet per 8 sekonda

Shko poshtë

beje pc te ndizet per 8 sekonda

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:51 am

Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shkruaj Regedit
-----> shtype enter
Kjo do ta hap nje "Registery Editor"
Tashti shikon per "key":
HKEY_LOACAL_MECHINESYSTEMCurrentControlSetContr olContentIndex
Tani e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" ----->
kliko dy her ne te
Where its Base, kliko Decimal --
esht Default Value eshte 4800000,
Ndryshoje ne: 40000
Tani mbylle Registry Editor dhe beje kompjuterin restart

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi