Zvogelo mb e kenges suaj

Shko poshtë

Zvogelo mb e kenges suaj

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 11:51 am

si me zvogelu Keng e gjera
tjera me nje program (Windows Movie Maker)...
se pari hyjm ne pc pastaj shkojm START dhe pastaj PROGRAMS
dhe pastaj shkojm Windows Movie Maker klikojm aty...
dhe Pastaj shkojm File lart ne anen e Majt esht..dhe shkojm
IMPORT INTO COLLECTIONS (ose ja bejm CTRL+I)
dhe pastaj aty Zgjedhim kengen qe deshirojm me zvogelu ose me rrit
kur e zgjedhim kengen e prekim IMPORT dhe pastaj ne mes te programit del Kenga
qe e kemi zgjedhur...ate keng e marrim e mbartim me maus deri ne disa Katror
qe jan Posht Programit dhe kur kengen e nxjerrim te katroret shkojm perseri
FILE pastaj shkojm SAVE MOVIE FILE dhe klikojm ne to..dhe pastaj klikom NEXT
> aty ku lexon ENTER A FILE NAME FOR YOUR SAVED MOVIE aty
e ben EMRIN e kenges dhe pastaj klikojm perseri NEXT> pastaj kur e prekim
next shkojm SHOW MORE CHOICES klikojm ne to dhe pastaj e vendosim me pik
BEST FIT TO FILE SIZE dhe pastaj aty ja zvogelojm ose ja rritim MB ose GB ose
KB dhe kur ja zvogelojm ose ja rritim MB klikojm perseri NEXT>
pastaj presim deri sa procedura te kryhet te mbushet 100%
si dhe mundeni qe te shkurtoni muziken vetem po ju lajmeroj se nese nje keng
ka qene me MP3 ajo eshte shenderruar ne WMA ...punon 100%

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi