Fshij gjith email kontaktet

Shko poshtë

Fshij gjith email kontaktet

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 10:50 am

Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Per FillestaR

Pra n.q.s doni ti fshini krejt E-mailat e regjistrum pernjeher..
Percjelli kta hapa :

Së pari e qelni Inboxin, dhe i shifni ne anen e majt ku lexojn "
Inbox, draft etj.." e më posht Lexon ''Contacts'',
klikoni aty dhe i selektoni nje nga nje, ose te gjith per meniher,
dhe shkoni ''delete'

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi