Kthej imellat qe i ke fshi

Shko poshtë

Kthej imellat qe i ke fshi

Mesazh  EliTe Crew prej Sun Jun 13, 2010 10:50 am

Ktu po ju tregoj si me kthy prap imellat qe i keni fshire ju
1.Hapni imellen.
2.Klikoni te Nickename edhe hyni (Personal setting)
3.Pastaj ne anen e majte e keni Privacy.
4.Pasi te keni kliku ne privacy,aty tregohen ty lista te ndara me imella.
Ne listen e djathtjane imellat e shlyera.
5.Per ti kthyer ato perseri klikoni me te majte ne ndonje imell dhe klikoni
(Move to allow list) dhe ajo imell kthehet prap.

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi