si ta ndryshojm ngjyren kur selektojm diq.

Shko poshtë

si ta ndryshojm ngjyren kur selektojm diq.

Mesazh  EliTe Crew prej Tue Jun 15, 2010 9:40 pm

Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme dicka behet blu
por nqs duam ta ndryshojme shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek Appearance\Advancet
na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit
me pas Ok dhe eshte ne rregull

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi