Kryne lojen me karta per 1sec

Shko poshtë

Kryne lojen me karta per 1sec

Mesazh  EliTe Crew prej Tue Jun 15, 2010 1:41 pm

Kryne lojen Solitare per 1 second
Shkojm Start/Programs/Games/Solitare Dhe e Hapni Lojen
dhe e prekim ALT + SHIFT + 2 dhe loja mbaron

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi