infekto te tjeret

Shko poshtë

infekto te tjeret

Mesazh  EliTe Crew prej Tue Jun 15, 2010 1:34 pm

Hapim Notep dhe shkruajme numrat me poshte

01001011000111110010010101010101010000011111100000

Me Pas e ruajme dokumentin ne format exe me nje emer cfaredo

Dergojani EXE te tjereve dhe infektojini

EliTe Crew

Numri i postimeve : 158
Join date : 13/06/2010
Age : 26
Location : united cracker group

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi